• Київ
  • просп. Бажана Миколи, 26

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ Еталон-АСП

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕТАЛОН-АСП» уповноважена компанія на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології. Роботи з повірки лічильників води виконуються за допомогою «Установки проливної АС-П» без демонтажу приладу. Роботи з повірки лічильників тепла виконуються з демонтажем в лабораторії.

Наші контакти
Welcome banner Image

Footer Logo

Принцип роботи установки АС-П

Принцип роботи «Установки проливної АС-П» заснований на методі фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювань в енергонезалежній пам’яті. Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність та неупередженість отриманих результатів.

Повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.

Дані про повірку зберігаються на захищеному ресурсі і доступні для перегляду та друку документів для замовника.